Ήττα για τον Πιερικό με 3-2 σε αγώνα ''σήριαλ'' στη Νεοκαισάρεια!

Την ήττα γνώρισε στη Νεοκαισάρεια απέναντι στον Αχχιλέα με σκορ 3-2, η ομάδα της Κατερίνης ισορρόπησε το παιχνίδι στο 2ο ημίχρονο κάνοντας το 2-0 σε 2-2 με δύο τέρματα του Σεχολάρι, λίγα λεπτά αργότερα όμως η ομάδα του Αχιλλέα με σκόρερ τον Νάκα έγραψε το τελικό 3-2. Σε έναν αγώνα που κυριάρχησε η δύναμη, τα σκληρά μαρκαρίσματα, οι έντονες φωνές και οι εντάσεις ανάμεσα στις δύο ομάδες.

ΠΙΕΡΙΚΟΣ (Μ.Ζιώγας) Σοιλεμέζογλου.Γελαδαρης.(25 Κοκονοζι)Μπαρουτας.Νταντινης.Κραγιοπουλος. Λουγκος. Τσιωμης. Συμεωνίδης.(50 Τριανταφυλου) Σεχολαρι. Παπαδόπουλος Σ.Λαζοπουλος.