LIVE ΗΡΑΚΛΗΣ-ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΠΟ ΤΟ PNEWS

LIVE λεπτό προς λεπτό ο αγώνας ανάμεσα στον Ηρακλή και Πιερικό στο Καυτατζόγλειο Στάδιο.

Την αναμέτρηση θα την παρακολουθήσετε στις 3.00 μ.μ από το PIERIKOSNEWS

LIVE: HΡΑΚΛΗΣ-ΠΙΕΡΙΚΟΣ 3-0
2:45  Οι παίχτες μετά την προθέρμανση τους μπήκαν στα αποδυτήρια να προετοιμαστούν.
2:59 Οι παίχτες μπήκαν στον αγωνιστικό χώρο ( Ο Πιερικός αγωνίζεται με τις άσπρες φανέλες)
3:00 Ο ΑΓΩΝΑΣ ΞΕΚΙΝΗΣΕ !!!

2' : Σούτ του Μασάδο έξω από την περιοχή η μπάλα στα χέρια του Χουάντερσον.

10' Κόκκινη στον Δεσποτόφσκι μετά από 2 μαρκαρίσματα και 2 κίτρινες αντίστοιχα.

14'Κίτρινη στον Σουλίδη για μαρκάρισμα και αμέσως μετά στον Κόιτς.
15'Τετ α τετ για τον Ηρακλή.
16'ΓΚΟΛ:Για τον Ηρακλή με τον Ντε Σούζα.
17'Kόρνερ για τον Πιερικό το εκτελεί ο Γιαζιτζόγλου και διώχνει με γροθιές ο Χουάντερσον.
20'Κόρνερ για τον Ηρακλή και η μπάλα διώχνετε από τους αμυντικούς του Πιερικού
32'Τρομερή ευκαιρία με τον Μασάδο έπειτα από Φάουλ με τον Κόιτς να εκτελεί  ο Φάμπιο Μασάδο βρίσκει την μπάλα μέσα στην περιοχή σουτάρει και απομακρύνει με χίλια ζόρια ο Χουάντερσον.
**Ο Ντούσαν Μιτόσεβιτς άλλαξε το σύστημα σε 4-4-1 μετά την αποβολή του Δεσποτόφσκι.
43'Φάουλ με τον Κόιτς διώχνει η άμυνα του Ηρακλή.
*2 τα λεπτά τον καθυστερήσεων.
45+Φάουλ του Κόιτς στρώνει στον Μασάδο άλλα ο ίδιος κάνει ένα εκνευριστικά ψηλό σούτ μακριά από την εστία.
45+ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΙΕΡΙΚΟ ΜΕ ΤΟΝ ΝΤΑΝΙ ΟΜΩΣ Ο ΕΠΟΠΤΗΣ ΔΙΝΕΙ ΟΦΣΑΙΝΤ ΚΑΙ ΑΜΕΣΩΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΛΗΞΗ ΤΟΥ ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ.

2o HMIΧΡΟΝΟ:
46'Μπανγκουρά στην θέση του Βουτσιά και Χιονίδης στην θέση του Σάφογλου
57' Μακρινό σουτ του Σεχολάρι η μπάλα άουτ.
ΓΚΟΛ: για τον Ηρακλή με τον Στεφανίδη έπειτα από σέντρα του Μπανγκουρά με προβολή διαμορφώνει το 2-0.
60' Σουτ με τον Χιονίδη η μπάλα αούτ.
ΑΛΛΑΓΗ: Στην θέση του Κόιτς ο Ίτσιος.
AΛΛΑΓΗ: Στην θέση του Καθάριου ο Παπαστεργίου
ΑΛΛΑΓΗ: Στην θέση του Σουλίδη ο Νατσιόπουλος
Έμμεσο για τον Ηρακλή μέσα στην περιοχή του Πιερικού η μπάλα απομακρύνθηκε από το ''μεγάλο'' τοίχος του Πιερικού
ΓΚΟΛ: Γυριστό σουτ ο Ισαάκ και η μπάλα στα δίχτυα 3-0.
ΑΛΛΑΓΗ: Στην θέση του Μασάδο ο Καραγκούνης.
88'Κόρνερ για τον Πιερικό γυριστή κεφαλιά του Ντάνι η μπάλα λίγο δίπλα από το δοκάρι του Χουάντερσον.