Ο Παύλος Καθάριος μιλάει στα παιδιά του PierikosNews

P.News: Παύλο ένας δύσκολος αντίπαλος με πολύ μεγαλύτερο μπάτζετ από το δικό μας, ο Εργοτελης μπενει δυνατά και προηγείται στο πρώτο ημίχρονο 0-1 και όμως ο Πιερικος μπενει καλύτερος στο δεύτερο ημίχρονο και ισοφαρίζει σε 1-1 σε ένα ματς ντέρμπι τι έχεις να πεις?

Π.Καθαριος: Πράγματι ένας δύσκολος αντίπαλος φυσικά μείναμε πίσω στο πρώτο ημίχρονο αλλά στο δεύτερο ήμασταν πολύ καλύτερη μπήκαμε δυνατά ισοφαρίσαμε νωρίς ,θα μπορούσαμε να πάρουμε και την νίκη κάτι που δεν καταφέραμε όμως. Απο εκεί και πέρα έχουμε μια βδομάδα μπροστά μας κοιτάμε τον επόμενο  αγώνα και συνεχίζουμε ευχαριστώ.